Epizoda 8: ultra běžec Martin Koval

Martin Koval má na svém blogu podtitul: vše o běhání, zdravém životním stylu a veganství. Myslím, že ho to přesně vystihuje. Za sebe můžu dodat ještě to, že je to velmi příjemný a přátelský kluk, který působí velmi skromně. Nicméně, pokud se ho zeptáte, rád se s vámi podělí o své zkušenosti, které nejsou nijak malé: vloni například skončil 66. na legendárním alpském ultra Courmayeur Champex Chamonix.

V této epizodě jsem se ptal za vás… S Martinem jsme si povídali hlavně o běhání, o jeho zálibě v trailech, ultra bězích a samozřejmě o výživě a stravě. Později jsem zjistil, že struktura mých otázek téměř kopírovala Martinovu přednášku Jak na trail running, kterou po našem rozhovoru v Praze vedl. Pokud jste o ni tedy přišli, nezoufejte a pusťte si tuto epizodu našeho podcastu…


Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegané, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.

Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu (http://sportuj.veganka.cz) a lektorem přednášek o veganství .

Jeden komentář k “Epizoda 8: ultra běžec Martin Koval

  • 28.3.2015 at 12.23
    Permalink

    Vďaka za inšpiratívny rozhovor. Blog Martina Kovala sledujem už dlhšie, takže tento rozhovor ma veľmi potešil.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>