Epizoda 13: Jana Půlpánová z Japů

Jana Půlpánová je šéfkou a majitelkou firmičky vyrábějící (veganské) zdravé jídlo pod názvem Japů. Veganství je pro ni jednou (a vcelku zásadní) součástí vize trvale udržitelné firmy a světa vůbec. V letošním roce Jana s Japů vyhrála cenu Social Impact Awards, která je určena na podporu mladých lidí s nápady na řešení společenských a environmentálních problémů podnikatelskou cestou.

Mluvili jsme samozřejmě o Japů, surovinách, ze kterých se připravuje, procesu výroby… Řeč přišla i na podnikání, překážky, které podnikatelka musí denně překonávat, na začátky Japů, kdy se vařilo v řeznictví i na vizi do budoucna.

Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast, ve kterém si povídám se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů lidské činnost: výživy, veganského aktivismu, ekologie, ochrany a práv zvířat, fitness, kreativity, umění atd. V podcastu se zabývám nejrůznějšími tématy, které veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vždy vegané, nicméně, všichni budou vždy mít k našim tématům co říct.

Podcast je v našich podmínkách stále spíše neznámý formát, proto velmi ocením pomoc s jeho šířením. Dejte vědět kamarádům, sdílejte na sociálních sítích atd. Díky!

Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu (http://sportuj.veganka.cz) a lektorem přednášek o veganství .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>