Podcast, epizoda 1: Kateřina a Veronika, autorky kuchařky Místo vejce banán

Počínaje dneškem si na našem serveru můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Každých 14 dní se setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegan, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.

V epizodě 1 si povídám s Kateřinou a Veronikou, autorkami právě vycházející kuchařky Místo vejce banán. Řešili jsme jejich webovou stránku vegansport.cz, veganství v těhotenství a kojení, sportovní výživu a samozřejmě kuchařku Místo vejce banán: co v ní najdeme, co a jak vedlo k jejímu vydání a vše okolo.

Podpořte náš podcast, poslouchejte, stahujte, doporučujte, šiřte, sdílejte… Děkujeme! Budeme vděčni za vaše reakce v komentářích, případně i za tipy na zajímavé hosty.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

2 Komentářů k “Podcast, epizoda 1: Kateřina a Veronika, autorky kuchařky Místo vejce banán

 • 1.12.2014 at 11.40
  Permalink

  Skvělý počin. Díky.
  PS co je to za hip hop na začátku?

  Reply
 • vegaholic
  1.12.2014 at 12.39
  Permalink

  Znělka (stejně jako na našich videích) je Promoe – Long Distance Runner

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>