Podcast, epizoda 2: Jano Kupec, Česká veganská společnost

V epizodě 2 našeho podcastu jsem si povídal s Jano Kupcem, zakládajícím členem České veganské společnosti (ČVS). Povídali jsme si hlavně o ní, o principech fungování, aktuálních i naplánovaných kampaních, vizích do budoucna… A také o tom, jak se do činnosti ČVS aktivně zapojit, nebo jak ji podpořit alespoň pasivně. Poslouchejte, stahujte, komentujte, sdílejte! Děkujeme za podporu.

Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegan, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>