Epizoda 14: Raw Daughter

Nikoleta Kováčová je v on-line světe známá spíše jako Raw Daughter. Pod tímto pseudonymem točí videa na YouTube a také bloguje, a to zdaleka ne jen o jídle – Nikoleta je totiž mimo jiné modelka a díky tomu cestuje doslova po celém světě.

Povídali jsme si o jejích začátcích, o tom, kde se vzala „mother and daughter,“ cestování, o reklamách v YouTube videích a mnoha dalších věcech…

Poznámky k epizodě:

blog: recepty.rawforum.sk/
YouTube kanál: www.youtube.com/user/TheNikolate
Facebook: facebook.com/rawmd/

Na našem serveru si vždy jednou za několik týdnů poslechnout/stáhnout nový podcast, ve kterém si povídám se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů lidské činnost: výživy, veganského aktivismu, ekologie, ochrany a práv zvířat, fitness, kreativity, umění atd. V podcastu se zabývám nejrůznějšími tématy, které veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vždy vegané, nicméně, všichni budou vždy mít k našim tématům co říct.

Podcast je v našich podmínkách stále spíše neznámý formát, proto velmi ocením pomoc s jeho šířením. Dejte vědět kamarádům, sdílejte na sociálních sítích atd. Díky!


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

10 Komentářů k “Epizoda 14: Raw Daughter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>