Epizoda 7: MTB rider Patrik Gažo

Patrik Gažo suverénně s velkým náskokem vyhrál naši výroční anketu 2014 v kategorii (veganský) sportovec roku. Logicky jsme se tedy v první řadě bavili o jeho sportovních úspěších na poli MTB freestyle. Protože je také studentem oboru environmentalistika a sociologie v Brně, přišla zcela logicky řeč i na vztah veganství a ekologie a další témata.


Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegané, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.

Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu (http://sportuj.veganka.cz) a lektorem přednášek o veganství .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>