Vegan sport club

Spustili jsme nový projekt, zaměřený na propojení veganství a sportu: Vegan sport club. Ten je on-line komunitou veganských sportovců a sportovkyň a jeho cílem je propagace veganství jako životního stylu (nejen) skrze sportovní aktivity svých členů, vzájemná podpora a inspirace a motivace nejen dovnitř, ale i navenek. Snahou je překlopit aktivity i do fyzické roviny.

Vegan sport club bude alespoň zatím využívat stejné sociální sítě jako „mateřská“ veganka.cz a s novinkami se přirozeně setkáte i v naší RSS svodce na úvodní stránce.

Pro stránky veganka.cz to znamená především to, že sportovní tématika, která nám zde v poslední době začala docela převažovat, se odstěhuje na samostatné stránky, a zde se vrátíme k původnímu „jádru.“


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>