Veganská výprava na Naturally fit games

Veganští sportovci by si měli v kalendáři zatrhnout datum 6. června. Ten den se ve Spojených státech, v Austinu v Texasu, budou konat Naturally fit games, jedna z největších mezinárodních soutěží v silových sportech. Závodit se bude v crossfitu, olympijském vzpírání, vzpírání, bodybuildingu, grapplingu a mma.

Pod vlajkou sdružení PlantBuilt se na hry chystá výprava 43 veganských sportovců, kteří budou soutěžit ve všech silových disciplínách včetně kategorií fitness model, bikiny a figure. Nejpočetnější zastoupení bude ve vzpírání (14 veganských sportovců) a crossfitu (10 sportovců).

Celá výprava se tam chystá společně jako vegan muscle team; účast má za cíl propagaci veganství ve sportu a sportu ve veganství.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>