Epizoda 11: Marek Haltuf a Gaby Marková

Marka Haltufa znám snad od nepaměti. Díky extravagantní vizáži, piercingu a tetování nepřehlédnutelnou postavičku jsem potkával na nejrůznějších akcích souvisejících s právy zvířat odjakživa. Se svou přítelkyní Gaby Markovou pak v posledních měsících sklízí virtuální slávu za své nebál bych se říci už legendární recepty, které si můžete čas od času přečíst i na našem webu.

Marek je pro mě reprezentantem člověka, který je pevný v názorech a dlouhé roky si za nimi stojí nejen slovy, ale i činy. Proto jsem ho pozval do podcastu. Oslovil jsem i Gaby, protože jsem chtěl mluvit hlavně o receptech, ale první, co mi Marek řekl, když dorazil, bylo: „zmíníš tam prosím tě i aktivismus? Food not bombs a další věci?“ Řeč se tedy točila nejen okolo receptů, ale i aktivismu, třeba právě aktivity Food Not Bombs, ale i například cestování a řešení jídla na cestách atd.

Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegané, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>