Veganské multivitamíny dostupné v ČR

Nechceme na tomto webu dělat reklamu žádným komerčním produktům, protože si myslíme, že většinu veganských potravin je nejen levnější, ale i z mnoha ohledů lepší si vyrobit doma ze základních surovin. Nicméně, protože neustále dostáváme dotazy na veganské multivitamíny, uděláme dnes výjimku a představíme jednu novinku: Na českém trhu je dostupný nový multivitaminový komplex s certifikátem Vegan. Více informací včetně možnosti zakoupení v e-shopu zde.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

2 Komentářů k “Veganské multivitamíny dostupné v ČR

 • 12.1.2012 at 14.19
  Permalink

  Pokud by se někomu zdálo, že je tam těch mikro-nutrientů moc, tak je tu ještě Veg 1, který obsahuje jen ty, které veganům a vegankám nejčastěji chybí.

  Reply
 • 2.7.2014 at 8.50
  Permalink

  Hezký den, nemohu se rozhodnout zda je lepší VEG1, nebo Omniveg. U Veg1, nemohu nikde najít jak pokryjí DDD jednotlivých živin. Co je z Vašeho pohledu pro tělo lepší? Děkuji za názor. Bára

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>