Úvod do veganství pro začátečníky – s ochutnávkou

Chutnají vám veganská jídla a chtěli byste se tak více stravovat i doma? Uvažujete o přechodu na rostlinnou stravu? Pak je tato přednáška právě pro vás!

Na přednášce projdeme základy rostlinného stravování po kulinářské i výživové stránce. Představíme si méně známé veganské potraviny a alternativy masa (seitan, tofu, tempeh a další), povíme si o jejich využití v kuchyni i výživových hodnotách. Seznámíme se se základními zásadami vyvážené rostlinné stravy, povíme si o nejčastějších chybách začátečníků a začátečnic a jak se jim vyvarovat a probereme užitečné rady pro přechod na tento způsob stravování. Dostatek času zbude i na odpovědi na dotazy.
Součástí přednášky je ochutnávka potravin, o kterých bude v přednášce řeč.

Přednášet bude Pavel Houdek, který je veganem 18 let. Celou dobu se v oblasti rostlinného stravování vzdělává, často přednáší a publikuje. Vede web veganka.cz a spoluzaložil Vegan sport club.

prednaska_veggo

Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu (http://sportuj.veganka.cz) a lektorem přednášek o veganství .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>