Podcast, epizoda 6: Bára a Silvestr z Otevři oči

V nové epizodě našeho podcastu vstoupíme na pole veganského aktivismu: Vyzpovídal jsem totiž Silvestra a Báru, členy sdružení Otevři oči a organizátory filmového festivalu dokumentárních filmů Zvířata jsou taky lidi. Ten byl v českých poměrech velmi výjimečnou událostí s širokým dopadem. Otevři oči jsou pak jednou z nejzajímavějších a nejaktivnějších skupin v oblasti propagace veganství a zejména pak výroby a distribuce tolik potřebných propagačních materiálů.

S Bárou a Silvestrem jsme si povídali nejen o filmovém festivalu a strastech, kterým organizátor takového festivalu čelí. Řeč samozřejmě přišla a na činnost Otevři oči jako takového, jeho plánech do budoucna, ale třeba i na historii veganského aktivismu v Čechách nebo obor human animal studies.

Poslouchejte, stahujte do svých mp3 přehrávačů, sdílejte, komentujte. Děkujeme!


Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegané, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>