Předsevzetí 2017: přechod na veganství

Pojďte změnit svůj život. Dejte si předsevzetí: od 1. ledna 2017 veganem! Abyste v tom nebyli sami, startuji pro vás od 1. ledna podporu. Po celý leden každý den natočím a zveřejním video o některých aspektech přechodu na veganství. Hodně se budu soustředit na praktickou stránku, minimálně každý týden budu točit otázky a odpovědi atd. Jdete do toho se mnou?

Pokud kolem sebe máte váhající přátele, kamarády, co jsou už nějakou dobu zaseknutí na vegetariánství nebo to prostě chtějí zkusit… Pošlete jim tento článek/video a zapojte je!

První video najdete níže. Pokud o žádné nechcete přijít, dejte sledovat můj YT kanál. Prvního ledna se těším na viděnou!

Video č.1:

Video č. 2:


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>