Praha

Kdy: první neděle v měsíci v 19:00

Kde: Bohužel Bar, Bořivojova 491/61

aktuální info o termínech v událostích na Facebooku

zveme všechny vegany či vegetariány kteří mají chuť navařit, sejít se v příjemném prostředí a ochutnat navzájem kuchařské kousky ostatních..
Vítáni ale budou všichni kdo budou mít chuť přijít!!
zveme kohokoliv, kdo je otevřený k tomu, že žít se dá i bez toho aniž bychom se živili na úkor druhých..pokud bude mít kdokoliv chuť přijít, ochutnat, pobavit se, dozvědět se víc o důvodech a příčinách a bude respektovat nás i to že v jídle není žádný živočišní produkt, bude vítán!!!

..když navaříte, připravte si prosím na papíře název jídla a vypište základní ingredience, pokud možno i recept tak aby si ho ostatní mohli opsat..
..na místě pro vás bude připraveny tužky a papíry
POZOR!! v případě že přinesete jídlo vegetariánské, je dobré aby bylo zřetelně označeno!!

..krom toho,že se dobře najíme, budem mít možnost se vídat jinde než v zakouřený hospodě a u hlasitý muziky:)) můžem hrát hry, diskutovat, vyměňovat recepty, poznávat nový lidi..atakdále atakdále..

..AKCE BUDOU VŽDY NEKUŘÁCKÉ!
kouřit bude možné na chodbách a nahoře v baru..

…pokud je to možné, noste si vlastní talířek a příbor, pokud nedonesete, nic se nestane, na místě bude několik kousků připravených..
na místě budou připraveny i nádoby na mytí..

Zároveň není povinnost s sebou pokaždý něco přinést, prostě přijďte ochutnejte a bavte se 😉

…nečekejte žádnou organizaci, nechcem nic organizovat, nabízíme prostě, čas a myšlenku a jak se vše pojme je na každym z nás…

budeme se těšit!!

2 Komentářů k “Praha

  • 9.6.2013 at 18.59
    Permalink

    Tak takovýho znam. Je vegan 10 let a vykouří 2 krabičky denně.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>