Vegan team na Vltava run

Již zítra začíná 350 km dlouhý víkendový štafetový závod Vltava run. Mezi 175 teamy najdete i jeden komplet veganský. Jeho součástí je vedle Štěpána Boháčka, kterého jsme na našem serveru nedávno představili, i Pavel Houdek, kmenový redaktor tohoto serveru. Z celé akce proto přineseme reportáž i video.

Startovní číslo našeho teamu je 160 (pod jménem Vegan fighter) a podle průměrných časů naší štafety si věříme na umístění do 20 místa… Závod půjde sledovat on-line (štafetový „kolík“ je GPS lokátorem) na www.vltavarun.cz, tak držte palce!!

Na ilustrační fotce níže je obrázek z prezentace kapitánů teamů, kde se v položce „povinná výbava“ nalézá chleba s řízkem.. Náš vzkaz je jasný. Jezte vegansky, doběhnete dál a rychleji! V nejbližších dnech a týdnech přineseme k tématu běhání řadu materiálů, proto, pokud vás toto téma zajímá, sledujte naše stránky.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>