Podcast, epizoda 4: Judita a její Kosmetika hrou

Dalším hostem v podcastu je Judita z kosmetikahrou.cz, drzý snílek, který se zabývá domácí výrobou kosmetiky a drogerie. Pro vegany je to oblast bezpochyby velmi zajímavá, hlavně proto, že u domácí kosmetiky si díky naprosté kontrole nad procesem výroby můžete být 100% jisti, že je netestovaná a vegan.

Rozhovor se tak točí kolem domácích mýdel a zubních past, ingrediencí, které jsou k tomu potřeba, náročnosti výroby a všeho dalšího. Bavíme se ale i o plánech do budoucna či tomu, kde má Judita hranice stran komerčního přístupu…

Na našem serveru si můžete každých 14 dnů poslechnout/stáhnout nový podcast. Setkáte se zajímavými hosty z nejrůznějších oborů: výživy, veganského aktivismu, ekologie, práv zvířat, fitness, kreativity atd. V podcastu se budeme zabývat vším, co s veganstvím souvisí. Nutně to neznamená, že všichni hosté budou vegané, nicméně, všichni budou mít k našim tématům co říct.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Jeden komentář k “Podcast, epizoda 4: Judita a její Kosmetika hrou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>