Kniha Jak na veganství právě vychází!

Zásadní kniha pro každého, kdo se o veganství a veganské stravě chce a potřebuje dozvědět více.

Praktický, čtivý a velmi důkladný průvodce veganským stravováním, čerpající jak z kvalitních vědeckých studií, tak z mé bohaté praxe dlouholetého vegana.

Kniha není postavena jako přesvědčovací propagace veganství, jejím hlavním tématem je, jak praktikovat veganství zdravě, dlouhodobě a bez zbytečných komplikací. Funguje jako maximálně užitečný nástroj pro každodenní praxi. Vyvrací řadu klišé a dezinformací, které o veganství kolují, současně se ale pečlivě věnuje skutečně kritickým místům ve stravování, na které je potřeba si pro dlouhodobé prospívání organismu dávat pozor.

Kniha je velmi čtivá a srozumitelná a nabízí jak přehledy zásadních informací, které lze využít pro rychlou denní orientaci, tak detailní rozbory pro všechny čtenáře, kteří chtějí problematiku prozkoumat opravdu do hloubky.

Vychází v srpnu 2020 u nakladatelství SmartPress.

Více informací a objednávky zde.


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

3 Komentářů k “Kniha Jak na veganství právě vychází!

 • 16.9.2020 at 17.58
  Permalink

  Z hodnotenia by som uviedol z moje strany len záver:

  Pre koho je teda kniha určená? Určite pre začínajúcich vegánov alebo racionálne zmýšľajúcich ľudí ktorí sa o problematiku zaujímajú. Nie sú tam omáčky, nie je tam vegánska propaganda, ale racionálne napísaný, veľmi dobre čítavý a vyzdrojovaný text. Najväčšiu výhodu knihy vidím v tom, že máte kompletne všetky podrobné informácie o vegánstve na jednom mieste, aj so zdrojmi na odborné publikácie a vedecké štúdie. Kedykoľvek sa budete potrebovať napr. oprieť o zdroj informácií, prečo je toto alebo toto tvrdenie správne, nájdete to v knihe. Nájdete všetky informácie aj na internete? Asi áno, ale preberaním sa všetkým tým balastom, hľadaním kúskov a zliepať ich dokopy je extra časovo náročné a vyfiltrovať podstatné informácie je často až nadľudský výkon v dnešnom informačnom chaose. Kniha vám tak ušetrí hodiny, dni, týždne a možno mesiace času, keby ste si všetko zisťovali svojou cestou a možno by ste sa nedopracovali k niektorým veciam, ktoré aj mňa v knihe zaskočili.
  Je teda kniha prelomová, unikátna, revolúcia informácií a nová „Biblia“ vegánstva? Asi nie. Knihu však môžem len a len odporučiť, pokiaľ váhate nad kúpou, tak už neváhajte a určite si ju kúpte. Nebudete ľutovať.

  Reply
 • 25.1.2021 at 2.52
  Permalink

  Houdek píše o veganství – aneb životopisné vyprávění o vlastní cestě k chronické podvýživě. Tento pán by akutně potřeboval odbornou lékařskou pomoc, protože mozek mu už očividně dosluhuje.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>