Infografika: 11 způsobů, jak nahradit vejce

Při diskusích o veganském vaření často padá dotaz, jak nahradit vejce. Pokud se nespokojíte s radou, že nejlepší je vejce prostě vynechat, zkoukněte naši novou infografiku… Najdete v ní jedenáct tipů od NoMeatAthlete pro všechny příležitosti:


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

3 Komentářů k “Infografika: 11 způsobů, jak nahradit vejce

 • 13.12.2019 at 13.13
  Permalink

  Autor tam mohl ještě dopsat to nejpodstatnější a tím je koření — tak to sem doplním Já a to koření je Himalajská sůl namak ale pozor stačí kořenit málo je to hodně silné aroma – Síry v této soli věrně napodobuje chut vajec v nichž je také síra obsažená ! takže To co psal autor je dobré ale ještě by to chtělo doplnit o toto koření !

  Reply
  • 18.9.2020 at 3.04
   Permalink

   třeba v bábovce by taková černá sůl neměla chybět, že! ano, černá sůl dodává „vajíčkové“ aroma a je super třeba do bramborového salátu, ale toto je spíš náhražka vejce co se udržení konzistence týče.

   Reply
 • 13.9.2020 at 16.39
  Permalink

  drz hubu primitive a dej si ovulaci od slepice plnou krve, protože jíš to samé, co je menstruace u žen, akorát u slepice.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>