Restart 2014: Veganka.cz v novém

Trochu jsme s novým rokem předělali web a víc jsme nakročili k plnohodnotnému veganskému portálu, který zdaleka není a nebude jen o jídle. Připravili jsme i pár moderních vychytávek: vedle videí jsme začali zveřejňovat i audio (podcasty), jsme aktivní na sociální síti Twitter a co je nejdůležitější – máme v plánu veganku opět pravidelně aktualizovat o články, překlady, recepty, tipy atd.

Dejte nám vědět, jak se vám změny líbí. Chybí nám nějaká stránka v odkazech, nebo ve spřátelených webech, ze kterých zobrazujeme články přímo na hlavní stránce? Chybí tady něco celkově? Vítáme připomínky a tipy. Budeme vděčni i za to, pokud web veganka.cz pomůžete propagovat na svých profilech na sociálních sítích, na svých blogách/webových stránkách, ve svém okolí nebo kdekoliv jinde.

A vítáme pomocníky a pomocnice.. Zapojte se!

Pokud vám jsou myšlenky veganství blízké a chtěli byste v souladu s naším přístupem podpořit jejich šíření, zapojit se do projektu veganka.cz můžete několika způsoby. Nechceme po vás peníze – nabízíme možnost se zapojit aktivně:

1) Napsáním vlastních receptů. Máte-li recept, o který byste se rádi podělili, neváhejte a pošlete nám ho k publikaci!

2) Překladem zahraničních materiálů do sekce Články. Máme v šuplíku spoustu materiálů, zejména v angličtině, o kterých si myslíme, že by měly být přeloženy do češtiny. Pokud nemáte připravený vlastní materiál na překlad, v případě zájmu určitě najdeme nějaký s takovou tematikou, která vám bude blízká.

3) Psaním vlastních článků. Máte v hlavě nápad na článek, který byste pro náš web rádi napsali? Tematika je téměř neomezená, od veganského zahradničení přes módu po posilování… Kontaktujte nás!

4) Máte spoustu receptů nebo existuje jiné téma související s veganstvím, které byste rádi pravidelně prezentovali? Může to být cokoliv: výživa, sport, cestování, kultura, life-style… Po dohodě nabízíme možnost zřídit si na doméně veganka.cz vlastní blog s veganskou tématikou (podobně jako už běžící veganodaktyl.veganka.cz).

5) Chtěli byste vystoupit v naší video-kuchařce s vlastním receptem? Ozvěte se nám. Vítáme další spolupracovnice a spolupracovníky… Náš moderátor vám pomůže rozptýlit obavy z kamery a výsledek bude jistě stát za to!

6) Jsi grafik/grafička nebo webař(ka)? Potřebujeme tě!

7) Máte jakýkoliv jiný nápad? Sem s ním!


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>