#odnovehorokuveganem

Rozjímání a bilancování před koncem roku bývá tradičně příležitostí dávat si do dalšího roku nové cíle – novoroční předsevzetí. Stále častěji se mezi nimi objevuje i pozitivní změna životního stylu, tedy přechod na rostlinnou stravu a veganský životní styl. Na serveru Veganuary, kde lidé mohou zaregistrovat datum, kdy na veganství přešli a slavit tak „veganské narozeniny“, je právě 1. leden zdaleka nejčastěji registrované datum.

Pokud o takovém kroku – přechodu na veganství – uvažujete, není lepší chvíle. Abych vám tento krok usnadnil, mám pro vás nachystaný luxusní balíček podpory. Již loňský rok jsem natočil sérii 35 videí, které vás provedou každým krokem veganství. Ty jsou pro vás samozřejmě k dispozici již nyní.
Letos se budu soustředit spíše na psanou a osobní formu. Stačí níže zaregistrovat svůj e-mail a čeká vás:

– Týdenní newsletter s tipy, radami a triky, které vás provedou prvními týdny veganství
– Každý týden živě otázky a odpovědi na mém Facebooku, kde se budete moc poradit o překážkách, na které narazíte
– Společný nákup veganských potravin, kde vás seznámím s netradičními potravinami a vysvětlím, jak je používat (Praha + možná další města)
– Společné neformální setkání a pokec (Praha a možná další města)

 


Přihlas se k odběru newsletteru Veganka.czPojďme do toho spolu! Staňte se #odnovehorokuveganem


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>