Batgirl slavila dětské narozeniny ve Farm sanctuary

Alicia Silverstone se ve světě proslavila jako Batgirl ve filmu Batman & Robin, nicméně v posledních letech je známá jako Laskavá matka. Tak se jmenuje její kniha a blog, věnující se veganství a etickému vztahu ke zvířatům a světu z pohledu matky.

Jeden z jejích posledních příspěvků popisuje oslavu narozenin jejího tříletého syna Beara. Ta se uskutečnila na Farm sanctuary, statku, který nabízí doživotní domov zachráněným (hospodářským) zvířatům. Začala procházkou po farmě, kde děti i rodiče obdivovali místní zvířata, od kuřat po krávy.

K jídlu byla objednána veganská pizza z farmářských trhů. Po jídle přišel čas na dort: vanilkový s čokoládovou polevou. Když došlo na dárky, ten nejúžasnější asi Bearovi dala právě Farm sanctuary, která přivedla právě zachráněné, osm dní staré mládě lamy, které pojmenovala po Bearovi…

Video z oslavy můžete shlédnout zde:


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>