22.6., Ostrava (Cooltour): 15 let na rostlinné stravě

Další město, které navštívím se svou přednáškou 15 let na rostlinné stravě, bude Ostrava. V pondělí 22.6. se na vás budu těšit v kulturním centru Cooltour.

Na přednášce se dělím o klíčové zkušenosti, které jsem nasbíral za patnáct let na veganské stravě, a pokusím se povzbudit ty, co o veganské stravě uvažují.

V úvodní části si představíme veganství a důvody, proč se pro tento způsob stravování rozhodnout. Ve druhém bloku zazní rady, jak na udržitelný přechod na rostlinnou stravu. Následují konkrétní praktické rady, tipy a triky pro každodenní fungování. V neposlední řadě se dostane i na mýty, které jsou s veganstvím spojeny.

Po patnácti letech na rostlinné stravě jsem živým důkazem toho, že tento způsob stravování je zcela plnohodnotný a nehrozí při něm žádné zdravotní komplikace. Jsem totiž zcela zdráv, což mám doloženo i výsledky kompletního zdravotního vyšetření. Po celou dobu svého veganství aktivně sportuji, jedno období trvající asi rok jsem byl i v třífázovém sportovním tréninku. Vše na veganské stravě bez umělých suplementů, pouze s přírodními doplňky stravy.

Krátce představím i nový projekt Vegan sport club. Chybět nebude ani drobná veganská ochutnávka.

Facebooková událost zde


 
Pavel Houdek

Pavel Houdek

Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu a autorem e-booku Veganství prakticky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>